Személyügyi munkatárs

A TOQ Dienstleistungs-GmbH egy jénai székhelyű családi vállalkozás.
Munkatársainkkal egész Németországban jelen vagyunk, és jelenleg a jénai központba keresünk erősítést.

Az Ön feladatai

  • Önnek a megbízások irányításában és koordinálásában kell közreműködnie. Ennek során részt vesz a személyügyi irányításban, a csapat koordinációjában és munkatervezésében
  • Tartja a kapcsolatot az ügyfeleinkkel és a munkatársainkkal a megbízás lebonyolításának biztosítása érdekében
  • Felel a munkatársak közötti levelezések, szerződéses dokumentumok és igazolások létrehozásáért és felügyeletéért
  • Tanúsítványok és figyelmeztető határozatok elkészítése
  • Általános levelezés és irodai munka
  • Bérszámfejtésben való közreműködés

Amit várunk

  • Kereskedelmi és/vagy személyügyi területen szerzett végzettség
  • A munkaerő-kölcsönző vállalatok adminisztratív részlegén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • A bérszámfejtő programok (pl. DATEV) és az MS Office biztos használata
  • A német nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Rugalmasság, megbízhatóság és terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás és cselekvés
  • Nyitottság, csapatmunkára való képesség és empátia

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony teljes vagy részmunkaidőben
  • Teljesítményalapú díjazás és béren kívüli juttatások
  • Bizalmon és kis csapatban végzett munkán alapuló együttműködés
  • Érdekes, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Továbbképzési lehetőségek

Kapcsolat

Felkeltettük az érdeklődését?
Akkor – lehetőleg e-mailben – küldje el teljes jelentkezési anyagát, amelyben azt is tüntesse fel, hogy mikor tudna leghamarabb kezdeni, és egyúttal jelezze fizetési elképzeléseit. Az anyagát erre az e-mail címre várjuk:

Kapcsolattartó: Valdiek úr
E-mail: av@toq-services.de